POZNAJ BFF OD CRY BABIES

Best Friends Forever to grupa nastoletnich przyjaciółek, które odkryją, że razem potrafią przezwyciężyć wszelkie przeciwności losu i zostać Najlepszymi Przyjaciółkami na zawsze!

● Poznaj energiczne, urocze i zachwycające nastolatki
● Każda posiada unikalny styl zgodny z aktualnymi trendami modowymi
● Ich piękne, kolorowe włosy i akcesoria urozmaicą zabawę
● Jedyne w swoim rodzaju pudełko, jest jednocześnie stylową garderobą!
● Odkryj wiele niespodzianek, w tym magiczny naszyjnik

Poznaj bohaterki słynnego serialu Cry Babies Magic Tears, które dorosły i są teraz nastoletnimi BFF!

...

Ella

Ella ma stylowe, różowe włosy i modny strój, który dopełnia urocza czapka w kształcie truskawki! Ma na sobie górę z truskawkowym motywem i bufiastymi rękawami, a także zachwycającą, zieloną spódniczką i truskawkowe buty! Do tego różowa torebka z nadrukiem stokrotki i naszyjnik BFF.

Lala

Urocze, fioletowe włosy wyróżniają Lalę. Jej niebieska góra w paski pod różowo-niebieską sukienką w groszki oraz zachwycające, niebieskie buciki przyciągają wzrok! Stylizację dopełnia urocza, niebieska czapka z uszami.

Daisy

Poznasz ją po zachwycającej opasce na głowie z kocami uszami! Nosi modny strój: biało-różową górę z kołnierzykiem, różowo-fioletową spódniczkę w kratę i biało-fioletowe buty! Jej akcesoria to: skarpetki w koty, fioletowa torebka oraz magiczny naszyjnik BFF.

Jassy

Jassy ma stylowe, tęczowe włosy i nosi modny strój: sportową różowo-niebieską kurtkę, zachwycającą różową spódniczkę i pasujące trampki! Stylizację dopełniają urocza czapka z rogiem jednorożca, naszyjnik BFF oraz torebka w kształcie precla.

Hannah

Hannah kocha kolory! Nosi zieloną kurtkę z bufiastyi rękawami i kolorowymi paskami, zachwycające nadruki chmurek, różowe spodnie i urocze tenisówki! Biała torebka w kształcie chmurki, naszyjnik BFF i tęczowe włosy to jej znaki rozpoznawcze.

Bruny

Bruny jest miłośniczką fioletu – ma fioletowe opaskę na głowę, niebieską bluzkę z fioletowym serduszkiem, niebiesko-fioletową kurtkę z bufiastymi rękawami, fioletowe legginsy z serduszkiem oraz pasujące buty! Do tego niebiesko-fioletowa torebka w kształcie serca i wyjątkowy naszyjnik BFF.

... ... ...
...

SERIAL NA YOUTUBE

Odkryj przygody BFF, wypełnione muzyką i zabawnymi zdarzeniami!
Śledź je na kanale Kitoons:

...

GDZIE KUPIĆ