Płączące bobasy w nowej odsłonie!

Bobasy Cry Babies powracają w nowej odsłonie - po raz pierwszy mają na sobie urocze, zdejmowane ubranka. Wyróżniają je prawdziwe, kolorowe włosy i śliczne, kryształowe oczka. Lalki są lżejsze i mają bardziej miękką twarzyczkę. Oczywiście, jak wszystkie bobasy, płaczą prawdziwymi łzami, wydając przy tym autentyczne odgłosy płaczącego malucha. Przytul je i daj im smoczek, a od razu się uspokoją! 

Cry Babies uczą dzieci opiekuńczości i troski, a szeroka gama produktowa daje możliwość znalezienia swojej wymarzonej lalki! Przygody i charakter każdej z lal, dzieci mogą poznać oglądając serie bajek na kanale YouTube: Cry Babies Polska. 

Zobacz listę sklepów
Płączące bobasy w nowej odsłonie!

Jakość

Jakość

Lalki Cry Babies są zabawkami wykonanymi z niezwykłą dokładnością, przy użyciu najwyższej jakości, testowanych materiałów. 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Zabawki dedykowane są dzieciom w wieku od lat trzech. Posiada gwarancję bezpieczeństwa zgodną z wymogami prawa europejskiego.

Wygląd

Wygląd

Lalki Cry Babies to seria składająca się z wielu modeli – każda posiada swoje imię, a ich piżamki nawiązują do wyglądu różnych owoców. 

Cry Babies Dressy

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się
TM TOYS logo

Gdzie nas znaleźć

Kontakt

ul. Zbożowa 4, wejście B, IIp.
70-653 Szczecin
NIP: 851-10-21-941

tel. +48 91 43 111 50
e-mail: biuro@tmtoys.pl