Płączące bobasy w nowej odsłonie!

Bobasy Cry Babies powracają w nowej odsłonie - po raz pierwszy mają na sobie urocze, zdejmowane ubranka. Wyróżniają je prawdziwe, kolorowe włosy i śliczne, kryształowe oczka. Lalki są lżejsze i mają bardziej miękką twarzyczkę. Oczywiście, jak wszystkie bobasy, płaczą prawdziwymi łzami, wydając przy tym autentyczne odgłosy płaczącego malucha. Przytul je i daj im smoczek, a od razu się uspokoją! 

Cry Babies uczą dzieci opiekuńczości i troski, a szeroka gama produktowa daje możliwość znalezienia swojej wymarzonej lalki! Przygody i charakter każdej z lal, dzieci mogą poznać oglądając serie bajek na kanale YouTube: Cry Babies Polska. 

Zobacz listę sklepów

Główne zalety marki

Jakość

Jakość

Lalki Cry Babies są zabawkami wykonanymi z niezwykłą dokładnością, przy użyciu najwyższej jakości, testowanych materiałów. 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Zabawki dedykowane są dzieciom w wieku od lat trzech. Posiada gwarancję bezpieczeństwa zgodną z wymogami prawa europejskiego.

Wygląd

Wygląd

Lalki Cry Babies to seria składająca się z wielu modeli – każda posiada swoje imię, a ich piżamki nawiązują do wyglądu różnych owoców. 

Troskliwa opieka

Z Cry Babies Twoje dziecko będzie mogło wejść w rolę małej mamy i zadbać o płaczącego bobasa.

Cry Babies Dressy

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się
TM TOYS logo

Gdzie nas znaleźć

Kontakt

ul. Zbożowa 4, wejście B, IIp.
70-653 Szczecin
NIP: 851-10-21-941

tel. +48 91 43 111 50
e-mail: biuro@tmtoys.pl