< wróć

Intelekt, jak brzytwa i świetna zabawa

Doskonałym pomysłem na wartościową zabawę jest połączenie jej ze wspomaganiem intelektualnego rozwoju dziecka. Dzięki Club 2% - wyjątkowej grze zainspirowanej zagadką Alberta Einsteina, jest to możliwe. Stanowi ona zestaw 84 zagadek, które gracz może rozwiązać opierając się o logiczne myślenie, jak w przypadku poszukiwania odpowiedzi na łamigłówkę wybitnego fizyka, którą rozwikłać potrafi wyłącznie 2% społeczeństwa. 

Zobacz listę sklepów

Główne zalety

Jakość

Jakość

Wszystkie elementy gry Club 2% zostały wykonane w sposób wyjątkowo staranny i precyzyjny, z wysokiej jakości materiałów, co pozwala cieszyć się nie tylko jej walorami stymulującymi intelekt, lecz również estetyką. 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Club 2% jest przeznaczona dla dzieci od 4 roku życia, dlatego producent zadbał również o jej pełne bezpieczeństwo, aby zarówno najmłodsi, jak i starsi gracze mogli rozwijać logiczne rozumowanie bez ryzyka uszczerbku na zdrowiu.

Wygląd

Wygląd

Gra zawiera 5 plastikowych domków, 10 trójwymiarowych pionków do gry, 84 karty z zadaniami o różnych stopniach trudności oraz instrukcję obsługi. Wszystkie elementy odznaczają się atrakcyjną kolorystyką i przyjaznym designem, ale też prostotą, by nie odciągać uwagi dziecka od dążenia do rozwiązania zagadek.

Logika to zabawa - nie tylko w pojedynkę.

W Club 2% teoretycznie może grać jeden gracz, jednak z pewnością stanie się ona wyjątkową formą rozrywki dla całej rodziny, gdyż w przypadku zadań o wyższym stopniu trudności, nad znalezieniem odpowiedzi może zastanawiać się nawet kilka osób. Będzie ona idealnym wypełnieniem wspólnie spędzanych wieczorów.

Jeszcze więcej logicznej zabawy

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się
TM TOYS logo

Gdzie nas znaleźć

Kontakt

ul. Zbożowa 4, wejście B, IIp.
70-653 Szczecin
NIP: 851-10-21-941

tel. +48 91 43 111 50
e-mail: biuro@tmtoys.pl