< wróć

Najpiękniejsze bańki mydlane

To bańkowy świat zabawy pełnej emocji, dzięki któremu dzieci i dorośli mogą przyjemnie spędzać czas w domu i na świeżym powietrzu.
FRUBLOWAĆ może każdy i wszędzie!

Zabawa bańkami pozwala kreować inny świat, mieniące się tęczowymi kolorami i poruszające się wraz z wiatrem bańki, wprawiają w zachwyt i pozwalają oderwać się od rzeczywistości. Zadziwiają i wywołują czystą radość. Zabawa w łapanie, dmuchanie czy gonienie baniek może trwać bardzo długo i prawie nigdy się nie nudzi.

Zobacz listę sklepów

Główne zalety Fru Blu

Jakość

Jakość

Jakość baniek mydlanych Fru Blu potwierdzają wysokiej klasy materiały, z których wykonane są elementy produktów. W ofercie również wysokiej jakości płyn, dzięki któremu powstają wyjątkowe bańki mydlane. 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Płyn do baniek produkowany w Polsce, uzyskał pozytywną opinię instytucji certyfikującej TÜV, nie pozostawia plam na tkaninach. 

Wygląd

Wygląd

Fru Blu oferuje szeroką gamę produktów (m.in. blastery, shootery, pętle), tworzących wspaniałe bańki mydlane. Płyn do baniek dołączony jest do zestawów jak również dostępny jako zapas, w dużych pojemnikach 3 i 5l. 

Świetna zabawa dla całej rodziny

Bańki mydlane nigdy nie wyjdą z mody. Tak prosty sposób na dobrą zabawę i stworzenie wyjątkowego nastroju wymaga tylko dobrej pogody. Najpiękniejsze bańki wyjdą wtedy, gdy powietrze ma dużą wilgotność. Spróbuj!

Produkty Fru Blu

Wielkie Frublowanie

Zaśpiewaj i zatańcz do Fru Blu piosenki. Zatańcz z pięknymi bańkami razem z nami! To niesamowita zabawa dla całej rodziny. Walcz z nudą! 

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się
TM TOYS logo

Gdzie nas znaleźć

Kontakt

ul. Zbożowa 4, wejście B, IIp.
70-653 Szczecin
NIP: 851-10-21-941

tel. +48 91 43 111 50
e-mail: biuro@tmtoys.pl