< wróć

Śpiwór-poduszka

Wyjątkowa funkcjonalność i przyjazne dziecku wzornictwo - to cechy charakterystyczne śpiwora Happy Nappers, kompaktowego produktu, który można łatwo złożyć do rozmiarów wygodnej poduszki.

Happy Nappers posiadają sprawdzone patenty, dzięki którym są przyjazne dzieciom m.in. rączkę, która pozwala dziecku zabrać śpiworek wszędzie tam, gdzie chce. Śpiworki wykonane są z certyfikowanej, lekkiej i oddychającej tkaniny, co daje dziecku komfort termiczny i poczucie bezpieczeństwa zarazem. Śpiworek zapinany jest na zamek. Doskonały przyjaciel, sprawdzający się jako wygodna pościel dla nocującego poza domem dziecka. 

Zobacz listę sklepów

Różne wzory

Uwaga na podróbki!

Na rynku spotkać można śpiworki-poduszki również sygnowane nazwą Happy Nappers, jednak znacząco odstają one od oryginałów. Poza niższą ceną różnią się przede wszystkim słabą jakością użytych materiałów, niewielkim wypełnieniem oraz uboższym wzornictwem.   

Uwaga na podróbki!
Original Happy Nappers

Original Happy Nappers

TM Toys jest wyłącznym dystrybutorem śpiworków Happy Nappers w Polsce. Tylko zakup u naszych partnerów gwarantuje, że produkt jest najwyższej jakości oraz spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa.

TVC

Happy Nappers to wyjątkowo funkcjonalne oraz kompaktowe śpiworki, które można złożyć do rozmiarów wygodnej poduszki. Śpiworki posiadają specjalne napy do zamiany ze śpiworka w poduszkę, oraz zamek. 

Zabawa i przyjemne zasypianie

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się
TM TOYS logo

Gdzie nas znaleźć

Kontakt

ul. Zbożowa 4, wejście B, IIp.
70-653 Szczecin
NIP: 851-10-21-941

tel. +48 91 43 111 50
e-mail: biuro@tmtoys.pl