< wróć

Wielka przyjaźń mini lalek

Z pewnością znasz już niezwykłe lalki Kindi Kids, których urocze, duże, brokatowe oczy, małe noski, różowe policzki i kolorowe włosy skradły serce Twojego dziecka. Oto Kindi Kids w wersji mini. Wielka przyjaźń cudownych laleczek może inspirować Twoje dziecko w domu, podczas podróży, a nawet w przedszkolu. Przekonaj się, jaką frajdą będzie zabawa laleczkami o zabawnie poruszających się główkach na spacerze, w poczekalni oraz w środkach lokomocji. Niech przyjaźń będzie inspiracją do wspaniałej zabawy!

Zobacz listę sklepów

Główne zalety marki

Jakość

Jakość

Kindi Kids Mini zostały wyprodukowane z materiałów, odpornych na uszkodzenia. Malowane przy użyciu nowoczesnych technik, posiadają wyraziste kolory niezależnie od intensywności użytkowania. Wysoka jakość widoczna jest w perfekcyjnych detalach.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Urocze laleczki wykonane zostały z materiałów, których bezpieczeństwo kontaktu ze skórą dziecka potwierdzona została certyfikatami. Kindi Kids Mini przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 lat.

Wygląd

Wygląd

Urzekające, duże, brokatowe oczy, włosy w odcieniach najmodniejszych pasteli, starannie dobrane ubrania to znaki rozpoznawcze lalek Kindi Kids Mini. Ich wysokość to  około 8,5 cm. Lalki wyposażono w bobble head oraz ruchome kończyny. W kolekcji dostępnych jest sześć lalek, trzy pojazdy, aby stworzyć mini kolekcję zabawek.

Wielka przyjaźń minilaleczek

Kolorowe przyjaciółki pozwolą Ci poczuć prawdziwą magię, płynącą z tworzonych relacji. 

Zobacz więcej minilaleczek!

Przyjaźń o błyszczącym spojrzeniu

Wspaniała zabawa z kolekcją laleczek Kindi Kids Mini, to poznawanie społecznych reguł, tak cenne w przedszkolu i w kontaktach z rodzeństwem. Pozwól dziecku odkryć niezwykłe pomysły na zabawę dzięki kanałowi Kindi Kids na YouTube i odkryjcie wspólnie nieograniczone możliwości i pomysły.

Przyjaźń o błyszczącym spojrzeniu
Kindi Kids Mini – zabawa gdziekolwiek jesteś

Kindi Kids Mini – zabawa gdziekolwiek jesteś

Lalki tak małe, że zmieszczą się nawet w niewielkiej torebce małej damy… Z Kindi Kids Mini nie ma nudy niezależnie od tego, czy dziecko znajduje się w domu, czy w zupełnie obcym środowisku. Mała przyjaciółka z czułym, błyszczącym spojrzeniem wzmacnia poczucie bezpieczeństwa, pewność siebie oraz poprawia nastrój w każdej sytuacji.

Kolorowy świat Kindi Kids Mini!

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się
TM TOYS logo

Gdzie nas znaleźć

Kontakt

ul. Zbożowa 4, wejście B, IIp.
70-653 Szczecin
NIP: 851-10-21-941

tel. +48 91 43 111 50
e-mail: biuro@tmtoys.pl