< wróć

Gra wspierająca
rozwój intelektualny
Twojego dziecka

Gry planszowe od lat stanowią świetny sposób na przyjemne spędzanie czasu z bliskimi. Warto pamiętać, że niosą ze sobą jeszcze jedną istotną wartość, jaką jest pomoc dziecku w rozwijaniu pozytywnych cech i nowych umiejętności. Zaliczamy do nich między innymi zdolność logicznego myślenia, którą malec wykreuje grając w wyjątkową grę planszową Logicross. Stanowi ona zbiór logicznych zagadek o różnych poziomach zaawansowania, stawiających małego gracza przed zadaniem przeprowadzenia przez rzekę barwnych zwierząt – kolejno ten sam gatunek oraz kolor. By to osiągnąć będzie musiał wykazać się logicznym rozumowaniem.

Zalety gry Logicross

Jakość

Jakość

Producent gry, TM Toys, zadbał o to, by Logicross powstała w oparciu o najwyższe standardy, dlatego do jej stworzenia wykorzystano wyłącznie wysokojakościowe tworzywa i nietoksyczne farby. Jej bogata kolorystyka oraz ciekawe kształty zachwycą nawet najbardziej wymagające dzieci umożliwiając im doskonałą, pełną wartości zabawę!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Logicross jest też całkowicie bezpieczna. To bardzo ważne, ponieważ jest przeznaczona dla malców już od 5 roku życia. Spełnia ścisłe normy dotyczące produkcji zabawek w Polsce, dzięki czemu jest nie tylko wyjątkowo solidna, lecz co najważniejsze - godna zaufania dzieci i rodziców!

Wygląd

Wygląd

W opakowaniu Logicross znajduje się zestaw precyzyjnie wykonanych 16 kolorowych zwierzątek, równie barwna plansza do gry, książeczka z 60 łamigłówkami i rozwiązaniami oraz instrukcja użytkowania. Teoretycznie dedykuje się ją jednemu graczowi, jednak ze względu na specyfikę zadań, malcowi mogą towarzyszyć wszystkie osoby, które poczują się zachęcone do zabawy i odkrycia sposobów na rozwikłanie łamigłówek.  

Niesamowity świat logiki

Wszystkie zadania cechują się wzrastającym poziomem trudności, dlatego zapewnią radosną, wartościową rozrywkę osobom w zróżnicowanym wieku. Dziecko może grać w Logicross zarówno z przyjaciółmi, starszym lub młodszym rodzeństwem, jak i rodzicami. To świetna zabawa dla całej rodziny, która gwarantuje długie wieczory pełne śmiechu i burzy mózgów!

Gimnastyka dla umysłu!

Logicross otrzymała wiele wyróżnień i nagród za jedną z najlepszych pozycji gier planszowych dla dzieci.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się
TM TOYS logo

Gdzie nas znaleźć

Kontakt

ul. Zbożowa 4, wejście B, IIp.
70-653 Szczecin
NIP: 851-10-21-941

tel. +48 91 43 111 50
e-mail: biuro@tmtoys.pl