< wróć

Zostań milionerem!

Gra planszowa oparta na popularnym teleturnieju o tym samym tytule. Gracze mają szansę poczuć się jak uczestnicy programu. Odpowiadając na pytania uczestniczy wspinają się na finansową drabinę próbując wygrać upragniony milion. To wspaniała gra dla całej rodziny. W naszej ofercie znajduje się kilka wersji gry: Standard, Wyzwanie - Dorośli vs Dzieci, edycja Gold.

Czy znasz odpowiedź na pytanie za milion? Czy twoja odpowiedz jest ostateczna? A może chcesz skorzystać z koła ratunkowego? – zagraj i wygraj!

Zobacz listę sklepów

Główne zalety marki

Jakość

Jakość

Gra Milionerzy jest dopracowana w każdym calu. Świetnie odwzorowuje charakter turnieju, który przenosi uczestników z salonu wprost przed jupitery teleturnieju. 

Dobra zabawa

Dobra zabawa

Gra przeznaczona dla całej rodziny, a różne jej wydania urozmaicą wspólny czas zarówno z dziećmi jak i przyjaciółmi. 

Edukacja

Edukacja

Każda wersja gry, zawiera pierwiastek edukacyjny. Pytania zaczerpnięte z teleturnieju dotyczą różnych dziedzin nauki oraz życia codziennego. 

Milionerzy Gold - przebieg gry

Gracze odpowiadają na pytania, co pozwala się piąć kolejno po poziomach planszy, do momentu aż jednemu z graczy uda się wygrać milion. Zabawa i edukacja w jednym - Pytania dotyczą różnych dziedzin nauki oraz życia codziennego. W nowej wersji Milionerów, dla bardziej ambitnych graczy, czeka też superniespodzianka w postaci kart „Gold” z pytaniami, w przypadku których prawidłowe odpowiedzi punktowane są podwójnie, dzięki czemu gracz w drodze po milion może przeskoczyć dwa progi kwotowe.

Odsłony Milionerów

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się
TM TOYS logo

Gdzie nas znaleźć

Kontakt

ul. Zbożowa 4, wejście B, IIp.
70-653 Szczecin
NIP: 851-10-21-941

tel. +48 91 43 111 50
e-mail: biuro@tmtoys.pl