< wróć

Peppa Pig to brytyjski animowany serial telewizyjny dla dzieci w wieku przedszkolnym, nadawany od 2004 roku. Opowiada przygody świnki Peppy, jej rodziny i rówieśników. Na jego podstawie powstała bardzo rozbudowana linia zabawek pluszowych, plastikowych, gumowych oraz drewnianych. 

Zobacz listę sklepów

Główne zalety marki

Rozwój

Rozwój

Zabawa w świecie uroczej Świnki Peppy jej rodziny i przyjaciół, rozwija dziecięcą wyobraźnię, umożliwia wymyślanie przeróżnych historii i pozwala odwzorowywać przygody poznane podczas oglądanej bajki.

Jakość

Jakość

Zabawki w naszej ofercie powstały z różnych materiałów (plastik, plush, guma, drewno), bez względu na ich rodzaj produkty wykonane są z wysoką troską o szczegóły i bezpieczeństwo małych użytkowników.

Szeroka oferta

Szeroka oferta

Od pluszaków, pojedynczych figurek, kilku-packów, zestawów małych i dużych, po rozbudowane domki, pojazdy i zabawki do kąpieli. Nie sposób wymienić wszystkiego! Każdy miłośnik Świnki Peppy znajdzie coś dla siebie.

Kolorowe domki!

Nowe zestawy od Świnki Peppy zapewnią jeszcze więcej zabawy! Zamieszkaj z nią w jej rodzinnym domku. Reżyseruj nowe scenariusze zabawy i ekscytujące historie. Każdy z zestawów zawiera przynajmniej dwie figurki, które urozmaicą każdą zabawę.

Zobacz zabawki

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się
TM TOYS logo

Gdzie nas znaleźć

Kontakt

ul. Zbożowa 4, wejście B, IIp.
70-653 Szczecin
NIP: 851-10-21-941

tel. +48 91 43 111 50
e-mail: biuro@tmtoys.pl