< wróć

Mała rozbrykana świnka

Peppa to zabawna świnka w czerwonej sukience, która uwielbia bawić się z przyjaciółmi i brać kąpiele w kałużach błotnych.

Dzięki serii zabawek, inspirowanych brytyjskim serialem animowanym Świnka Peppa, Twoje dziecko przeniesie się w bajeczny i niezwykle kolorowy świat sympatycznych zwierzaków. Rozwinie swoje umiejętności motoryczne, koordynację oko-ręka, a także wyobraźnię. Świnka Peppa uczy współpracy, cierpliwości, pokazuje czym jest prawdziwa przyjaźń i zaraża swoim niesamowitym poczuciem humoru. 

Produkty zostały wykonane z drewna z certyfikatem FSC, który gwarantuje wysokie standardy ekologiczne oraz etyczne w całym łańcuchu dostaw.

Przygody świnki i jej przyjaciół stanowią wyjątkowe zaproszenie do kreatywnej zabawy w domu, w podróży i w przedszkolu. Przekonaj się, jak szybko Twoje dziecko pokocha różową świnkę, jej dowcipną rodzinę i zwariowanych przyjaciół z przedszkola. Nauczy się dzięki nim wielu nowych rzeczy. Niech przygody Peppy staną się inspiracją do niekończącej się zabawy, która rozwija wyobraźnię Twojego dziecka!

Mała rozbrykana świnka

Główne zalety marki

Jakość

Jakość

Zabawki z serii Świnka Peppa zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów (drewno FSC), które doskonale sprawdzają się w świecie szalonych dziecięcych przygód. Są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Malowane za pomocą nowoczesnych technik, posiadają wyraziste kolory i wyjątkowo precyzyjne wykończenie. 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Figurki Świnka Peppy  i jej przyjaciół są wykonane z przyjaznego dla środowiska drewna, którego jakość została potwierdzona odpowiednimi certyfikatami. Solidne, wytrzymałe, o niewielkich rozmiarach, a więc idealne dla małych rączek. Zabawki z serii Świnka Peppa są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 lat.

Wygląd

Wygląd

Bajecznie kolorowe postacie z drewna wraz z akcesoriami to idealne zabawki dla wielbicieli małej świnki i genialny sposób na pomysłową zabawę.

Świat z drewna Świnki Peppy

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się
TM TOYS logo

Gdzie nas znaleźć

Kontakt

ul. Zbożowa 4, wejście B, IIp.
70-653 Szczecin
NIP: 851-10-21-941

tel. +48 91 43 111 50
e-mail: biuro@tmtoys.pl