< wróć

...bo prezent powinien zaskakiwać wielokrotnie

Obdarowanie dziecka zabawką z linii Puppy Surprise jest radością, która trwa dłużej niż zwykle. To dzięki temu, że po rozpakowaniu zwierzaka-mamusi, dziecko może poznać maluchy, których liczba i wygląd są niespodzianką. Zupełnie, jak w przypadku prawdziwych zwierząt. To szansa na odkrycie cudu narodzin, zgłębienie wraz z dzieckiem tajników działania natury.

Duża różnorodność zarówno samych zwierzęcych mam, jak i maluchów w nich się znajdujących, pozwala na stworzenie imponującej kolekcji. Dłuższe futerko maskotki pozwala na spędzenie wielu godzin na pielęgnacji i twórczej stylizacji wyglądu tej niewielkiej mamy.

Zobacz listę sklepów

Główne zalety marki

Hit!

Hit!

Puppy Surprise to linia, która odniosła ogromny sukces w USA, gdzie na rynku obecna jest już od lat. Podbija również serca klientów w wielu innych krajach. Edukacyjna zabawka w zupełnie nowej formie, pozwala rozwinąć empatię, opiekuńczość oraz wiedzę o otaczającym świecie. Czego chcieć więcej?

Troska

Troska

Linia zabawek Puppy Surprise to wyjątkowa szansa na to, aby dziecko mogło zaopiekować się zwierzęcą mamą oraz jej maluszkami, które początkowo ukryte są w brzuszku. W ofercie znajdują się miękkie, barwne maskotki obrazujące pieski i ich szczeniaczki.

Wygląd

Wygląd

Pluszaki utrzymywane w ciepłej i pastelowej kolorystyce. Piękne detale, błyszczące dodatki sprawią, że dziecko od razu polubi swoje nowe pluszowe zwierzątko. Każdy maluch ukryty w brzuszku mamy ma niepowtarzalny wygląd i szczegóły. Płeć oraz liczba szczenią jest niespodzianką.

Psia mama ze szczeniaczkami!

Puppy Surprise - to słodkie, zwierzęce mamy, które skrywają w sobie małe szczeniaczki! Każda mama ma w swoim miocie zaskakującą liczbę maluszków - trzy, cztery lub pięć! Każda pluszowa Puppy Surprise jest wykonana z miękkich tkanin i posiada liczne detale. To zabawka idealna do pielęgnacji, opieki i przytulania! Każda dziewczynka pokocha swoje urocze mamusie i jej malutkie dzieci. Zabawka rozwija wyobraźnię, uczy opiekuńczości i troski wobec zwierząt.

Psia mama o imieniu Kiki

Kiki to jasnoróżowy piesek z różowymi kokardkami, białą czuprynką i ślicznym białym serduszkiem na czole. Kiki powstała dzięki połączeniu miękkich tkanin i pięknych detali.

Tak, jak każda psia mama z tej serii, Kiki posiada w swoim miocie szczeniaczki, których liczba jest niespodzianką. Piesków może być trzy, cztery lub nawet pięć!

Ze względu na swój edukacyjny charakter będzie pomocna w przybliżeniu dzieciom cudu narodzin, a także może pomóc rozwijać poczucie odpowiedzialności, opiekuńczości, empatii i obowiązku. Ta słodka zwierzęca mama może okazać się idealnym prezentem dla dziewczynki, która kocha pieski, chce w przyszłości zostać weterynarzem lub z powodu alergii na sierść nie może mieć prawdziwego, ukochanego czworonoga w domu.

Jednak, jak wszystko w życiu, poznanie Kiki powinno mieć swój czas, bowiem zabawka ta jest przeznaczona dla dziewczynek powyżej trzeciego roku życia. Kiki to idealna towarzyszka zabaw. Jej rodzina piesków, która wkrótce ma się powiększyć zapewne chętnie zamieszka w dziewczęcym pokoiku gotowa na pieszczoty i wspólne, beztroskie zabawy.


Psia mama o imieniu Kiki

Psia mama o imieniu Mandy

Psia Mama o imieniu Mandy z linii zabawek Puppy Surprise to niezwykła zabawka, która przybliża dziecku cud narodzin. Prawdziwą niespodzianką jest to, że liczba psiaków, których mamą zostanie Mandy, jest zagadką do samego końca! Dopiero otwarcie opakowania i opieka nad  Psią Mamą pozwala na odkrycie, ile brzdąców będzie wymagało troski!

Przyjemna w dotyku psinka ze ślicznym pyszczkiem i tonąca w dziewczęcych biało-różowych barwach, zachęca do interakcji. Urocza psia rodzinka uczy odpowiedzialności i przyzwyczaja dziecko do faktu, że częścią życia są także obowiązki, kształci w dziecku cechy takie, jak czułość i opiekuńczość.

Psia Mama Mandy woła do zabawy także dorosłych — ilość maluchów do przytulania wymaga bowiem kilku par rąk! Wspólna zabawa nie tylko zbliży do siebie członków rodziny, ale i da szansę dorosłemu na powrót do czasów, gdy sam był kilkuletnim dzieckiem i jedyne co musiał... to świetnie się bawić!


Psia mama o imieniu Mandy

A co powiesz na miękką i pełną niespodzianek zabawkę z linii Puppy Surprise?

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się
TM TOYS logo

Gdzie nas znaleźć

Kontakt

ul. Zbożowa 4, wejście B, IIp.
70-653 Szczecin
NIP: 851-10-21-941

tel. +48 91 43 111 50
e-mail: biuro@tmtoys.pl