< wróć

Nauka przez zabawę!

Smarty PAD zapewnia dzieciom innowacyjny sposób nauki i zabawy, łącząc inteligentną technologię z programem nauczania dostosowanym do wieku dziecka. 12 gier w 2 trybach (nauka i zabawa) uczy dzieci między innymi alfabetu, liczb od 1 do 25, podstaw programowania czy rozpoznawania kolorów. Rozmaite efekty: świetlne (kolorowe światełka LED), dźwiękowe (ponad 100 wgranych głosowych interakcji), wbudowane czujniki ruchu zachęcają do wesołej zabawy, a przy okazji stymulują zmysły, rozwijają motorykę małą i myślenie krytyczne. 

Zobacz listę sklepów

Jakość

Jakość

Interaktywny tablet SmartyPAD jest urządzeniem prezentującym najwyższą jakość wykonania, które procentuje niezawodnym działaniem. 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Materiały, z którego wykonano SmartyPAD zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Solidny, lekki i o niewielkich rozmiarach, a więc idealny dla młodszych dzieci. 

Rozwój

Rozwój

SmartyPAD stworzony został z myślą o dzieciach w wieku 3 – 5 lat. Oprócz świetnej zabawy rozwija umiejętności takie jak: poznawanie kolorów, nauka liczb, alfabetu oraz podstaw programowania. 

Zabawa, nauka i nowe umiejętności.

Odkryj wszystkie możliwości interaktywnego tableta Smarty PAD. Poznaj alfabet, liczby, podstawy programowania i kolory! 

Alfabet

Ta gra wykorzystuje technologię wykrywania ruchu Smarty PAD®. Litery będą spadać z góry ekranu, a Twoim zadaniem będzie złapanie jednej z nich. Gdy zobaczysz właściwą literę, przechyl Smarty PAD® w prawo lub w lewo, aby umieścić kosz pod daną literą i „złap” ją, gdy będzie spadać.


Alfabet

Kodowanie

W tej grze Twoim zadaniem będzie oznaczenie określonego koloru zielonym kwadratem. Aby to zrobić, zakoduj ścieżkę zielonego kwadratu za pomocą padu na dole ekranu. Celem jest zakodowanie najskuteczniejszej ścieżki, która likwiduje wszystkie podane kolory przy jak najmniejszej liczbie ruchów.


Kodowanie

Liczby 1-25

W tej grze Smarty PAD® wyświetli na ekranie trzy losowe cyfry, a Twoim zadaniem będzie wybranie jednej z nich. Na polecenie „Znajdź liczbę 10” naciśnij jedno z podświetlonych pól, które tworzą daną liczbę.W tej grze Smarty PAD® wyświetli na ekranie trzy losowe cyfry, a Twoim zadaniem będzie wybranie jednej z nich. Na polecenie „Znajdź liczbę 10” naciśnij jedno z podświetlonych pól, które tworzą daną liczbę.


Liczby 1-25

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się
TM TOYS logo

Gdzie nas znaleźć

Kontakt

ul. Zbożowa 4, wejście B, IIp.
70-653 Szczecin
NIP: 851-10-21-941

tel. +48 91 43 111 50
e-mail: biuro@tmtoys.pl