< wróć

Podróż do krainy przygód

Wybierz się w fantastyczną podróż z ulubionymi bohaterami Stacyjkowa!
Bohaterowie tego serialu animowanego nauczą Twoje dziecko odpowiedzialności, współpracy oraz znaczenia prawdziwej przyjaźni. Od 2010 roku Stacyjkowo znajduje się w czołówce ulubionych seriali dla młodych widzów! Twoje dziecko pokocha bajkowe lokomotywy, kolejki i wszystko co tylko się z nimi wiąże. Zabawki z serii Stacyjkowo dostarczą Twojemu maluchowi mnóstwo frajdy i niczym nieskrępowanej radości. Zapewnij dziecku wiele godzin kreatywnej i pomysłowej zabawy. 

Stwórz imponującą kolekcję złożoną z pojedynczych lokomotyw i wagoników lub wybierz gotowy zestaw obejmujący dodatkowo tory, przejazdy kolejowe oraz inne akcesoria.

Główne zalety marki

Jakość

Jakość

Zabawki z serii Stacyjkowo ze względu na wysoką jakość wykonania doskonale sprawdzają się w świecie dziecięcych przygód. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, o które nietrudno w trakcie pomysłowej zabawy. Perfekcyjnie dopracowane detale wzbudzają ciekawość u maluchów i zachwycają starsze dzieci. 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Wszystkie produkty z serii Stacyjkowo są wykonane z materiałów, których bezpieczeństwo zostało potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. Zabawki przeznaczone dla dzieci powyżej 3 lat.

Wygląd

Wygląd

Bajecznie kolorowe lokomotywy, wagoniki i niezbędne akcesoria z motywem Stacyjkowo  to zaproszenie do świata przygody. Poszczególne elementy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, posiadają zaokrąglone powierzchnie, małe i duże elementy ułatwiające trenowanie małej motoryki u dziecka, a także ciekawe grafiki, które pokocha Twoja pociecha. 

Produkty w ofercie

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się
TM TOYS logo

Gdzie nas znaleźć

Kontakt

ul. Zbożowa 4, wejście B, IIp.
70-653 Szczecin
NIP: 851-10-21-941

tel. +48 91 43 111 50
e-mail: biuro@tmtoys.pl