< wróć

Bohaterowie Marvela
w zupełnie nowej odsłonie!

Dla fanów uniwersum Marvela i wszystkich tych, którzy uwielbiają odkrywać nowe rzeczy, a jednocześnie szybko nudzą się standardowymi zabawami. Wooblies z komiksowymi postaciami superbohaterów, to strzał w dziesiątkę! 

Zobacz listę sklepów

Główne zalety
marki

Jakość

Jakość

Wooblies to mnóstwo radości, którą gwarantuje staranne wykonanie oraz precyzyjnie wyważone magnesy znajdujące się w każdej figurce. 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W pełni bezpieczne zabawki przeznaczone dla dzieci w wieku powyżej 3 lub powyżej 5 lat (w zależności od zestawu). Produkty z serii spełniają europejskie standardy.  

Wygląd

Wygląd

Ta seria figurek bohaterów komiksów Marvela, które po starciach pełnych zawirowań, obrotów i przewrotów wracają do pozycji pionowej.

Czym są Wooblies?

To zestawy z niewielkimi, zabawnymi, figurkami oraz dodatkowymi akcesoriami służącymi do świetnej zabawy i kolekcjonowania. Dzięki wbudowanym magnesom - superbohaterowie zawsze podnoszą się po upadku. Ze względu na różnorodność postaci Wooblies i możliwości, jakie daje zabawa nimi, z pewnością szybko się nie znudzą. W kolekcji znajduje się aż 50 postaci Marvela! – to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów!

Wooblies

Zagraj z nami!

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się
TM TOYS logo

Gdzie nas znaleźć

Kontakt

ul. Zbożowa 4, wejście B, IIp.
70-653 Szczecin
NIP: 851-10-21-941

tel. +48 91 43 111 50
e-mail: biuro@tmtoys.pl