< wróć

Roboty do nauki programowania

Roboty XTREM BOTS to zabawa i edukacja w jednym. Łączą w sobie rozrywkę, nowoczesną technologię, inżynierię i naukę programowania dla dzieci w różnym przedziale wiekowym. 

Kiedy dzieciom znudzą się już tradycyjne zabawki, warto zainteresować je czymś innym, mniej standardowym. Które dziecko będzie się mogło oprzeć okazji zbudowania własnego robota, a potem niekończącej się z nim zabawy? Dzięki robotom marki XTREM BOTS Twoja pociecha już teraz może mieć własnego futurystycznego przyjaciela. Składając zestaw, poprzez fantastyczną zabawę, pozna elementarne zasady mechaniki i robotyki, a to z kolei może być dobrym początkiem do rozwijania takich umiejętności w przyszłości.

Przekonaj się, jak szybko Twoje dziecko pokocha roboty z serii XTREM BOTS. Dzięki nim nauczy się mnóstwa zupełnie nowych rzeczy. Niech nauka stanie się inspiracją do niekończącej się zabawy, która błyskawicznie rozwinie pomysłowość i wyobraźnię Twojego dziecka!

Zobacz listę sklepów

Główne zalety marki

Jakość

Jakość

Roboty z serii XTREM BOTS zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów. Znakomicie sprawdzą się w świecie młodych wielbicieli robotyki i fantastyki. Są wyjątkowo trwałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Zabawki XTREM BOTS są wykonane z tworzywa, którego jakość została potwierdzona odpowiednimi certyfikatami. Solidne, lekkie, o niewielkich rozmiarach, a więc idealne dla małych konstruktorów. 

Wygląd

Wygląd

Roboty marki XTREM BOTS przypominają urocze, śliczne, przyjazne postaci, prawdziwe humanoidy, a także zaawansowane technologicznie, nowoczesne urządzenia. Inspirują do zabawy i wzbudzają w dziecku kreatywność. Są niezwykle kolorowe, dzięki czemu dostarczają dzieciom dodatkowych bodźców. 

REX

REX to dinozaur, dzięki któremu wejdziesz w świat programowania w prosty i przyjemny sposób.  

Zbuduj Dino Bota wraz z kontrolerem wykorzystując 150 elementów. Wystarczy śrubokręt i instrukcja obsługi zabawki, aby, Twoje dziecko krok po kroku mogło się cieszyć wyjątkowymi wrażeniami związanymi z własnoręcznym budowaniem.  

Robot pozwala na zaprogramowanie do 50 czynności, a ponad 20 funkcji zapewnia niekończące się godziny zabawy. Dzięki trybowi strażnika Rex wykrywa ruch i straszy intruzów przerażającym rykiem oraz realistycznymi dźwiękami dinozaurów, gdy ktoś chce wejść do pomieszczenia. Porusza się w 2 trybach: ślizganie i chodzenie, a nawet zatańczy i pomacha ogonem!  


REX

CHARLIE

Odkryj wszechświat z Charlie astronautą! Jest on zaprojektowany tak, aby zapoznać Twoje dziecko z podstawami programowania, robotyki i zaznajomić je z nowoczesnymi technologiami w sposób łatwy, przyjemny i kreatywny.  

Charlie to 50 niezwykle interesujących funkcji i możliwość programowania do 200 czynności! Można nim sterować za pomocą aplikacji na urządzeniu mobilnym (nie jest potrzebny kontroler), za pomocą żyroskopu (pochylając urządzenie mobile) oraz za pomocą gestów (odpowiednie ruchy rąk).  

Aplikacja zawiera fantastyczną Spacepedię (encyklopedię o kosmosie). Możesz w niej sprawdzić swoją wiedzę o kosmosie, korzystając z ponad 300 pytań zawartych w dwóch trybach gry. Robot odtwarza muzykę i wydaje różne kosmiczne dźwięki, które pozwolą zanurzyć się Twojemu dziecku w zabawę pełną sensoryki.

Zbierz wszystkie roboty z serii, aby stworzyć futurystyczną kolekcję!  


CHARLIE

JAMES

Odkryj świat robotyki i programowania w zabawny sposób!  

James jest najsłynniejszym szpiegiem na świecie i potrzebuje Twojej pomocy w tajnych misjach. James to 20 niezwykle interesujących funkcji i możliwość programowania do 50 czynności! Porusza się w 2 trybach: ślizganie i chodzenie. Można nim sterować za pomocą klaśnięcia (zależnie od liczby klaśnięć James wykona różne czynności).  

Tryb szpiega umożliwia nagrywanie i odsłuchiwanie wiadomości, a dzięki modulatorowi głosu możesz usłyszeć nagraną wiadomość zmienionym głosem. Podczas nagrywania oczy James zmieniają kolor z zielonego na czerwony. Robot odtwarza muzykę, tańczy i wydaje szpiegowskie dźwięki, które pozwolą zanurzyć się Twojemu dziecku w zabawę pełną sensoryki. Robot odtwarza muzykę, tańczy i wydaje szpiegowskie dźwięki, które zapewnią dziecku kreatywny sposób spędzania wolnego czasu w pojedynkę lub z przyjaciółmi.


JAMES

Woki

Rozpocznij przygodę ze światem programowania i robotyki z Woki!

Robot, który potrafi rozpoznawać kolory i wykonywać związane z tą funkcją czynności to idealny przyjaciel na długie godziny nieprzerwanej zabawy.  

Zbuduj labirynt, użyj elementów kodowania kolorami, aby zaprogramować jego ruchy i pomóż Woki’emu go rozwiązać! Woki to idealna zabawka do rozwijania podstaw programowania u małych dzieci. Dzięki temu przyjaznemu robotowi Twoja pociecha pozna różnicę między prawą a lewą stroną z dowolnej perspektywy oraz wyćwiczy sekwencjonowanie, logikę i widzenie przestrzenne. W zabawny i progresywny sposób nauczy się programować Woki’ego za pomocą kodów kolorów.

W zestawie znajdują się:

- 1 robot Woki,
- 81 puzzli (12 cm x 12 cm),
- 32 elementy kodowania kolorami,
- książka wyzwań,
- przyssawka 1 szt.,
- instrukcja użytkowania.


Woki

XTREM Bots - Woki

Robot do nauki podstaw programowania.

Andy

Andy to robot, który idealnie nadaje się do rozwijania programowania wśród małych dzieci. Z tym niezwykle przyjaznym robotem, Twoje dziecko błyskawicznie: nauczy się rozróżniać prawą i lewą stronę, z dowolnej perspektywy,

- pozna zasady sekwencjonowania,
- zapozna się z wizją kosmiczną,
- pozna zasady logiki.

Zestaw z robotem Andy to zabawka nowej generacji z różnymi trybami zabawy (ponad 30 różnych opcji zabawy!).  

W zestawie znajdują się:

- robot Andy,
- 9 płytek (15cm x 15cm),
- instrukcja użytkowania.

Andy z wyglądu przypomina przyjacielskiego ufoludka. Twoje dziecko z pewnością od razu pokocha nowego przyjaciela i z przyjemnością da się ponieść nieskrępowanej zabawie, które rozwinie jego kreatywność, pomysłowość i zdolności manualne. Wejdź w świat programowania z Andym! Pomóż robotowi znaleźć jego przyjaciół.  

Andy sprawdzi jako towarzysz zabaw dla dzieci w wieku powyżej 4 r.ż.


Andy

XTREM Bots - Andy

Robot, który idealnie nadaje się do pierwszej nauki programowania dla małych dzieci. 

Robotruck

Wejdź w świat budowania i programowania wraz z robotem Robotruck!

Ten wyjątkowy pojazd został zaprojektowany z myślą o tym, aby pomóc Twojemu dziecku rozpocząć naukę programowania i zaznajomić go z nowoczesnymi technologiami w sposób:

- łatwy,
- przyjemny,
- kreatywny.

Wystarczy zwykły śrubokręt i instrukcja obsługi zabawki, aby Twoje dziecko krok po kroku mogło się cieszyć wyjątkowymi wrażeniami związanymi z własnoręcznym budowaniem własnego pojazdu robotycznego, zdalnie sterowanego. Robottruck posiada 2 silniki elektryczne oraz 2 tryby gry - zdalne sterowanie lub programowanie do 50 różnych akcji. Dzięki ponad 70 elementom do złożenia, Robo Truck zapewni Twojemu dziecku mnóstwo zabawy.  

Robotruck sprawdzi jako towarzysz zabaw dla dzieci w wieku powyżej 8 r.ż.


Robotruck

XTREM Bots - Robotruck

Zbuduj i zaprogramuj swój Robospychacz.

Mazzy

Zbuduj i zaprogramuj swojego własnego robota Mazzy!

Dzięki zabawce Mazzy Twoje dziecko może się poczuć jak poprawny konstruktor! Mazzy to dwa odrębne modele do zbudowania z elementami modułowymi:

- android,
- łazik.

Zabawkę można programować ręcznie lub za pomocą specjalnej aplikacji na smartfonie.  

Konstrukcja łazika pozwala na poruszanie się po niemal każdym terenie i pokonywanie wszelkich przeszkód, które będą stały na drodze Twojego robota. Niech Twoje dziecko zanurzy się w świat pełen nauki i fantastycznej zabawy, która będzie trwać godzinami.  

Zestaw z Mazzy pozwala dziecku poznać podstawowe zagadnienia związane z szeroko pojętą elektroniką i mechaniką, a jednocześnie zapewnia kreatywny sposób spędzenia czasu w pojedynkę lub z przyjaciółmi.


Mazzy

XTREM Bots - Mazzy

Zbuduj i zaprogramuj Robota lub Łazika - wybór należy do Ciebie!

Space Bot

Pokaż dziecku świat programowania z fantastycznym robotem Space Bot!

Robot potrafi wyrazić aż 20 różnych nastrojów! Dziecko może je dowolnie zmieniać za pomocą praktycznego kontrolera.  

Space Bot to 20 niezwykle interesujących funkcji i możliwość programowania do 50 różnych działań! Zabawka została wyposażona w inteligentne sterowanie, a także tryb tańca! Ponadto wydaje z siebie dźwięki, które pozwolą zanurzyć się Twojemu dziecku w zabawę pełną sensoryki.

Zapewnij dziecku kreatywny sposób spędzania wolnego czasu w pojedynkę lub z przyjaciółmi. Zbierz wszystkiego roboty z serii, aby stworzyć fututystyczną kolekcję!


Space Bot

XTREM Bots - Space Bot

Kosmiczny robot sterowany gestami oraz kontrolerem. Zaprogramuj aż 50 jego ruchów, zmieniaj mu miny, bądź wprowadź Space Bota w tryb tańca. Ale zabawa!

Patrol Bot

Patrol Bot to wyjątkowy robot policyjny, który może przeprowadzić nawet do 50 akcji. Dynamiczny i technologiczny design z mocną latarką LED to nie jedyne zalety tej futurystycznej zabawki. 

Twoje dziecko będzie zachwycone, gdy Patrol Bot zmieni wyraz twarzy lub zacznie wydawać autentyczne policyjne dźwięki!

Wspólnie ze swoją pociechą zorganizujcie akcję policyjną, pościg lub interwencję. Możliwości zabawy są niemal nieskończone. Dzięki funkcji Spy nagrane wcześniej ostrzeżenie sprawi, że robot, ustawiony w konkretnym miejscu zasygnalizuje dźwiękiem wykrycie ruchu w pomieszczeniu. Twoje dziecko wkroczy w świat pomysłowej zabawy, który nigdy się nie nudzi.

W zestawie znajdują się:

- robot Patrol Bot,
- akumulator LiPo 3,7V, 600 mAh,
- nadajnik podczerwieni,
- ładowarka USB,
- instrukcja użytkowania.

Patrol Bot sprawdzi się jako znakomity towarzysz zabaw dla dzieci powyżej 5 r.ż.


Patrol Bot

XTREM Bots Patrol

Robot policyjny do nauki programowania z możliwością nagrania komunikatu!

Elite Trooper

Elite Trooper Bot to genialna zabawka ze sterowaniem radiowym. Wyceluj broń i strzelaj pociskami do celu. Kontroluj ramiona robota i wykonaj jedną z  50 programowalnych akcji! Robot uzyskuje aż 2 prędkości, zmienia wyraz twarzy i posiada 2 tryby przemieszczenia. 

W zestawie znajdują się:

  • robot Elite Trooper Bot,
  • pociski 5 szt.,
  • nadajnik podczerwieni,
  • akumulator LiPo 3,7 V, 600 mAh,
  • ładowarka USB,
  • instrukcja użytkowania.

Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 5 r.ż.

Elite Trooper

XTREM Bots - Elite Trooper

Zaprogramuj go i strzelaj bezpiecznymi strzałkami do celu!

Wejdź w świat programowania!

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się
TM TOYS logo

Gdzie nas znaleźć

Kontakt

ul. Zbożowa 4, wejście B, IIp.
70-653 Szczecin
NIP: 851-10-21-941

tel. +48 91 43 111 50
e-mail: biuro@tmtoys.pl