GECKO RUN


ROZPOCZNIJ NIEKOŃCZĄCĄ SIĘ PRZYGODĘ Z KULKAMI!

Wczoraj wszystko było na ziemi, teraz wisi w pionie! Na drzwiach, szybach, kafelkach lub półkach - dzięki sprytnym podkładkom nano-przylepnym ten tor do kulek przylega do wszystkich pionowych, gładkich powierzchni, nie pozostawiając na nich śladów. Prosty lub skomplikowany - każdy sam decyduje, jak wymagający będzie jego tor. W Gecko Run tor rośnie wraz z doświadczeniem gracza!


OPIS
gecko
NIEZWYKLE ELASTYCZNY

PIONOWY TOR DO KULEK

Niezwykle elastyczne tory, pomysłowe podkładki nano-przylepne i ekscytujące sztuczki - ten tor do kulek można zbudować na szafkach, drzwiach, kafelkach lub oknach. Nie wymaga on żadnych elementów podtrzymujących. Otwarty charakter toru nie ogranicza naszej wyobraźni. Wszystko staje się przestrzenią do zabawy!

gecko
ŁATWY DO USUNIĘCIA
BEZ POZOSTAWIANIA ŚLADÓW

POMYSŁOWE PODKŁADKI NANO-PRZYLEPNE

To rozwiązanie zaczerpnięte ze świata zwierząt: Podobnie jak łapki gekona, podkładki nano-przylepne przyklejają się do każdej gładkiej, pionowej powierzchni. Dzięki nowoczesnej nanotechnologii podkładki przyklejają się nie pozostawiając żadnych śladów! Pozwala to na wielokrotne przemieszczanie podkładek bez ich zużywania. Wystarczy je od czasu do czasu przetrzeć i gotowe!

gecko
NIEKOŃCZĄCA SIĘ ZABAWA

NIESKOŃCZONE MOŻLIWOŚCI

W jaki sposób moja kulka nabiera prędkości? Czy jest gdzieś gładka powierzchnia? Jak mogę najlepiej wykorzystać grawitację? Każdy element sztuczki i każdy nowy obszar gry oferuje tak wiele możliwości, że żadne dwa tory nigdy nie są takie same. Wyjątkowo pomysłowe: Gecko Run nie wymaga żadnych elementów podtrzymujących, tor można przykleić, a nawet zabrać go ze sobą w podróż!

gecko
UNIWERSALNY ZESTAW
DO POKOJU DZIECIĘCEGO

NIEZWYKLE KREATYWNY

Czy na drodze znajdują się przeszkody? Czy pociąg powinien przejechać od szafy do drzwi? Elastyczne tory bez problemu wpasowują się w szczeliny i krawędzie, zawsze nadając kulkom nowy pęd! Jeśli potrzebujesz wskazówek lub szukasz pomysłów, znajdziesz je w instrukcji obsługi oraz na stronie kosmos.de/geckorun. Komu uda się wykonać najdłuższy tor? Kto wykona najdłuższy skok? Ekscytujące wyzwania już na Ciebie czekają!

gecko
RADOŚĆ Z EKSPERYMENTOWANIA

ROZWIJAJ SIĘ WRAZ Z KOLEJNYMI WYZWANIAMI!

Eksperymentowanie, umiejętności motoryczne, kreatywność i znajomość fizyki - Gecko Run pomaga w rozwoju tych wszystkich obszarów poprzez zabawę. Każdy tor dostarcza wrażeń i emocji z powodu swojej różnorodności. Dzieci mogą decydować, jak skomplikowana będzie ich trasa. Tor rośnie wraz z doświadczeniem gracza!

gecko
PRZEMYŚLANA KONSTRUKCJA

TRWAŁY I EKOLOGICZNY

Przemyślana technologia bez elementów podtrzymujących, tory wykonane z surowców odnawialnych i trwałych materiałów, produkowane w Niemczech - Gecko Run nie tylko oferuje niekończącą się zabawę, ale również chroni zasoby.

OTO NASZE ZESTAWY!

Niech rozpocznie się niezwykła przygoda z kulkami dzięki zestawowi startowemu i dwóm dodatkom.

gecko
Gecko Run - Zestaw startowy

Innowacyjny elastyczny tor „Gecko Run” to nowe wyzwanie dla początkujących i zaawansowanych użytkowników – ten tor jest absolutnie wyjątkowy!

więcej...

• Elastyczne tory, szybkie zakręty i sprytne dźwignie: każdy element jest indywidualnie mocowany do pionowych, gładkich powierzchni za pomocą niepozostawiających śladów podkładek nanoprzylepnych i przesuwany oraz regulowany w ciągu kilku sekund.
• Niezależnie od tego czy tor będzie na drzwiach, szybach, płytkach czy półkach - z zestawem startowym elastycznego toru KOSMOS „Gecko Run” możesz sprawdzić jak poprowadzić kulkę po torze!
• Bez ograniczającej konstrukcji nośnej i bez zajmowania miejsca na podłodze - świetna zabawa, a zestaw można zabrać ze sobą w każde miejsce.
• Młodzi konstruktorzy sami decydują, jak trudny będzie bieg toru i jak poradzą sobie ze swobodnym spadkiem i grawitacją. Doświadczenie rośnie wraz z ilością prób i pokonanych torów.
• Trwałe materiały, przemyślana koncepcja bez konstrukcji nośnej, tory wykonane z surowców odnawialnych.
Zawartość: 27 adapterów, 12 torów, 2 dźwignie, 4 zakręty, 3 mostki, 1 przełącznik, 1 lejek, 7 stalowych kulek, 40 podkładek nanoprzylepnych, kolorowe instrukcje. Wiek: 8+
Uwaga! Tylko dla dzieci powyżej 8 lat. Używanie pod nadzorem osoby dorosłej. Przed użyciem przeczytaj instrukcje i postępuj zgodnie z nimi.

Instrukcja
gecko
Gecko Run - Pętla

Wpraw kulkę w szaleństwo - kolejne wyzwanie w Gecko Run zaczyna się od zapętlenia! Jakiej prędkości potrzebuje kulka, aby opanować ten wyczyn? A pod jakim kątem najlepiej rozpocząć pętlę? Tylko ci, którzy sami projektują tor, stają się mistrzami!

więcej...

Dzięki dodatkowym elementom toru zwiększa się zasięg toru kulkowego, dzięki czemu można zabudować jeszcze więcej płytek, tafli szklanych, półek i innych gładkich powierzchni. Po zapoznaniu się z pierwszymi wskazówkami w instrukcji możesz eksperymentować z zapętlaniem toru według własnego uznania. Uwaga: można łączyć tylko z „Zestawem startowym” Gecko Run. Zawartość: pętla, 4 adaptery, tory, mostki torów, 8 podkładek nanoprzylepnych, instrukcja z kolorowymi ilustracjami Wiek: 8+
Uwaga! Tylko dla dzieci powyżej 8 lat. Używanie pod nadzorem osoby dorosłej. Przed użyciem przeczytaj instrukcje i postępuj zgodnie z nimi.

Instrukcja
gecko
Gecko Run - Trampolina

Kulki uczą się latać: dzięki trampolinie każdy tor Gecko Run zyskuje ekscytujące rozszerzenie! Jak daleko może polecieć kulka? Czy może zostać katapultowana z powrotem na wyższy tor?

więcej...

Ekscytujące eksperymenty dotyczące odbicia i trajektorii lotu kulki czekają na młodych konstruktorów. Dodatkowe elementy torów zwiększają zasięg: dzięki dwóm dodatkowym torom i mostowi Gecko Run oferuje jeszcze więcej możliwości. Jest to idealne rozszerzenie do Gecko Run od KOSMOS, jeszcze szybsze tory z odbiciem kulek. Uwaga: można łączyć tylko z „Zestawem startowym” Gecko Run. Zawartość: trampolina, guma do trampoliny, 4 adaptery, 2 tory, 1 mostek do torów, 8 podkładek nanoprzylepnych, ilustrowana instrukcja w kolorze. Wiek: 8+
Uwaga! Tylko dla dzieci powyżej 8 lat. Używanie pod nadzorem osoby dorosłej. Przed użyciem przeczytaj instrukcje i postępuj zgodnie z nimi.

Instrukcja
FAQ - PYTANIA I ODPOWIEDZI

Przed rozpoczęciem zabawy należy przykleić podkładki nano-przylepne do tylnej części adaptera i wykonać kilka sztuczek. Z instrukcji obsługi dowiesz się, jak to zrobić.

Podkładki nano-przylepne przyklejają się do wszystkich gładkich powierzchni, jednak najlepiej trzymają się powierzchni szklanych. Jednak podkładki wykazują również dobrą przyczepność do innych materiałów - tworzyw sztucznych, kafelków, drewna, metalu i ścian - o ile mają one gładką powierzchnię, są suche, odtłuszczone i czyste. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronach 4 i 5 instrukcji dołączonej do zestawu startowego.

Niezależnie od tego, czy prosta, czy skomplikowana - ponieważ nie ma żadnego ustalonego planu dla Gecko Run - każda konstrukcja jest wyjątkowa i stanowi odzwierciedlenie Twojej kreatywności i wyobraźni - ograniczanej jedynie prawami fizyki. Przekonasz się, że wraz ze zdobywaniem doświadczenia, poziom trudności Twoich torów również wzrośnie.

Na początku powinieneś zacząć od prostych zadań. Zacznij od krótkich tras, aby zapoznać się z możliwościami toru Gecko Run. Podczas budowy należy wielokrotnie sprawdzać, czy kulka przelatuje zgodnie z założeniami. W przeciwnym razie wszystko może działać nie tak, jak sobie zaplanowałeś. Sprawdzaj trasę po dodaniu nowego elementu. W ten sposób możesz od razu stwierdzić, czy coś nie działa zgodnie z oczekiwaniami.

Jeśli już dobrze zapoznałeś się z torem, możesz także podjąć wyzwanie stworzenia całego toru bez konieczności przeprowadzania testów w trakcie jego budowy. Praktyka czyni mistrza.

Jeśli kulka ciągle wypada z toru, prawdopodobnie został on ustawiony zbyt stromo, co spowodowało, że kulka nabrała zbyt dużej prędkości. W takim przypadku przebuduj tor i spróbuj nieco zmniejszyć prędkość kulek.

Powierzchnia wybranego podłoża może nie być wystarczająco gładka, więc znajdź inną powierzchnię w swoim domu. Być może powierzchnia nie jest czysta lub znajduje się na niej tłuszczu.

W takim przypadku wyczyść powierzchnię środkiem czyszczącym zalecanym do danego podłoża. Szczególnie lejek jest narażony na duże przeciążenia spowodowane uderzającymi kulkami. Podczas montażu upewnij się, że mocno dociskasz go do powierzchni.

Połóż dywan, koc lub ręcznik pod powierzchnią do gry, aby piłka nie toczyła się zbyt daleko.

Tak, wszystkie zestawy można dowolnie ze sobą łączyć, a im więcej ich masz, tym dłuższe i bardziej ekscytujące będą Twoje tory.

Można pozostawić tor na powierzchni do gry na czas nieokreślony, aby kontynuować zabawę w późniejszym czasie. Świetną cechą Gecko Run jest to, że tor nie powoduje powstawania niepotrzebnego bałaganu w domu. Należy tylko pamiętać, że lepkość podkładek zwiększa się, im dłużej pozostają one w jednym miejscu. Dzięki temu tor jest na początku łatwy do przebudowy, a później stabilnie trzyma się podłoża. Jeśli jednak rozmontujesz tor, przechowuj go w oryginalnym opakowaniu, aby podkładki nano-przylepne nie uległy zabrudzeniu.

Jako że podkładki nano-przylepne nie przyklejają się do powierzchni za pomocą kleju, ale przypominają mikroskopijne przyssawki, możesz zmieniać ich położenie tak często, jak chcesz, bez utraty ich przyczepności. Jeśli podkładki zakurzą się lub zabrudzą, można je wyczyścić suchą ściereczką. Niemniej jednak może się zdarzyć, że podkładka pęknie lub straci swoją przyczepność z powodu nagromadzenia tłustych zabrudzeń. W takim przypadku można zdjąć zniszczoną podkładkę i zastąpić ją nową. We wszystkich produktach Gecko Run znajdują się zapasowe podkładki.
WIDEO
GDZIE KUPIĆ