O firmie

 

ZABAWKI PRZYJAZNE DZIECIOM – motto firmy TM Toys gwarantuje Państwu najwyższą jakość produktów jak i wiele radości i zabawy dla dzieci.

 

Firma TM Toys Sp. z o.o. od 1997 roku zajmuje się dystrybucją zabawek w Polsce. Do roku 2006 działała jako BRIO Polska, od grudnia 2006 pod nazwą TM Toys. Głowna siedziba firmy zlokalizowana jest w Szczecinie w kompleksie biurowym Lastadia Office, firma zajmuje również nowoczesne biuro handlowe w Oxygen Parku w Warszawie.

Wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym oraz stale podnosząc jakość dostaw oferowanych produktów firma TM Toys zmieniła sposób dystrybucji. Od 2013 roku magazyn firmy został przeniesiony do nowoczesnego centrum dystrybucyjnego Arvato Bertelsmann w Plewiskach, k.Poznania, gdzie zajmuje 10 000 m2 powierzchni magazynowej klasy A.

Od początku obecności na rynku strategią firmy jest dystrybucja najlepszej jakości markowych zabawek uznanych światowych producentów. TM Toys specjalizuje się również w zabawkach licencyjnych, czyli takich, które przedstawiają najpopularniejsze postaci ze świata dziecięcych filmów, bajek czy komiksów.

Dystrybuowane przez firmę zabawki można znaleźć w niemal wszystkich sieciach hipermarketów, w sklepach sieci SMYK, jak również w większości sklepów zabawkowych w Polsce. W trosce o bezpieczeństwo i właściwy rozwój dziecka TM Toys dba o to, aby produkty posiadały wszystkie niezbędne badania i atesty, prowadzi też proces selekcji oferty pod kątem dopasowania zabawek do odpowiedniej grupy wiekowej oraz oferowania możliwie najlepszych walorów zabawowych i edukacyjnych. Oferowane przez firmę produkty wielokrotnie brały udział w konkursach dla producentów zabawek i zdobywały liczne nagrody tak w Polsce jak i za granicą.

 

1

Biuro Szczecin

Warszawa budynek

Biuro Warszawa

Biuro Hong Kong

projekt i wykonanie EVENEMA