Program autorski

Nasi klienci robią niesamowite rzeczy
- dzięki Nam, może
być to łatwiejsze!


Przewiń

Nasze projekty autorskie

TM TOYS – choć może nie wynika to z nazwy – oznacza po prostu kreatywność. Pracujemy, nie zwalniając tempa, by nasze koncepcyjne linie zabawek cieszyły dzieci oraz sprawiały biznesową satysfakcję naszym partnerom. Pracownicy TM TOYS są obecni nie tylko w Polsce ale także w Chinach. Pozwala to na lepsze zarządzanie poszczególnymi procesami oraz bieżącą kontrolę jakości dostarczanych zabawek. Z kolei dział kreatywny, który ściśle współpracuje z odziałem firmy w Hong Kongu, ma już na swoim koncie wiele udanych projektów. Dzięki temu modelowi współpracy udało nam się zawojować rynek oraz sprostać wymaganiom najbardziej wymagający klientów. 

Specjalnością TM Toys jest kreowanie nagród w programach lojalnościowych dla naszych partnerów biznesowych. Współpracujemy z takimi podmiotami jak Jeronimo Martins Polska – właścicielem sieci sklepów Biedronka – dla którego wyprodukowaliśmy ponad 10 000 000 pluszowych zabawek. Nasz autorski projekt spotkał się również z uznaniem Klientów w Portugalii (Pingo Doce) i w Kolumbii (Jeronimo Martins Colombia).

Czym możemy się pochwalić?

  • Seria Fru Blu, która odmieniła ukochany przez dzieci świat baniek mydlanych,
  • Serie gier planszowych takich, jak: Milionerzy, World of Tanks czy Awantura w Oazie

Nasze pokłady kreatywności zdają się nie mieć końca zatem, jeżeli chcieliby Państwo stworzyć program lojalnościowy dla swoich klientów lub wykreować i wyprodukować własną linię zabawek, nasz zespół jest do Państwa dyspozycji.

zobacz nasze realizacje

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się
TM TOYS logo

Gdzie nas znaleźć

Kontakt

ul. Zbożowa 4, wejście B, IIp.
70-653 Szczecin
NIP: 851-10-21-941

tel. +48 91 43 111 50
e-mail: biuro@tmtoys.pl