Programy lojalnościowe

Produkt

Dział Kreacji naszej firmy specjalizuje się w produkcji i dostarczaniu produktów prywatnych marek największym sieciom handlowym w Polsce oraz innych krajach w Europie tj. Czechy, Węgry, Słowacja.

Jesteśmy liderem pod względem sprzedaży zabawek w Polsce. Dostarczamy produkty dostosowane do oczekiwań i potrzeb naszych bardzo wymagających Klientów. Nasza produkcja może być kierowana do różnych segmentów, od ekonomicznego do superpremium, dostosowując jednocześnie projekt opakowania do specyficznych wymogów Klienta. Oferujemy również produkcję zabawek na licencjach znanych bajek np. Świnka Peppa, Barbie, Disney.

Tworząc produkty, kierujemy się najnowszymi trendami. Przyszłość zależy od innowacyjnych koncepcji i rozwiązań.  Jakość oraz bezpieczeństwo produktu są dla nas zawsze na pierwszym miejscu.

 

Opakowania

Na życzenie naszych klientów, przygotowujemy indywidualne projekty opakowań jak również materiały POS na ofertowane produkty.

 

Referencje 

Specjalnością TM Toys jest kreowanie nagród w programach lojalnościowych dla naszych partnerów biznesowych. Na uwagę zasługuje przede wszystkim stworzenie nagród dla jednej z największych sieci dyskontów w Polsce. TM Toys odpowiadała za kreację i produkcję ponad 10 000 000 pluszowych zabawek. Nasz autorski projekt spotkał się również z uznaniem Klientów w Portugalii (Pingo Doce) i w Kolumbii (Ara).

 

Program lojalnościowy dla sieci sklepów Żabka

projekt i wykonanie EVENEMA