< wróć

Zmień kucyka w magicznego jednorożca

Wyjątkowe zabawki interaktywne są niezastąpionymi przyjaciółmi dzieci. My Baby Unicorn zdecydowanie sprawdza się w roli przytulanki, która stworzy z dzieckiem więź, opartą na poczuciu odpowiedzialności i przyjaźni. Barwa kucyka jest niespodzianką – występuje w trzech wersjach kolorystycznych (różowy, seledynowy, biały). Mały kucyk potrzebuje opieki, by zmienić się w uroczego jednorożca. Należy go nakarmić tęczowym mlekiem, czesać mu grzywę, głaskać, obdarzyć miłością, a wtedy…jego róg zacznie rosnąć i będzie wydawał magiczne dźwięki. Przemiana przebiega w trzech etapach. Po przypięciu skrzydeł można odwrócić proces, aby rozpocząć zabawę od nowa. Zabawka wydaje ponad 30 dźwięków oraz reakcji, a w pudełku znajduje się 12 akcesoriów.

Zobacz listę sklepów

Główne zalety marki

Jakość

Jakość

My Baby Unicorn jest zabawką wyróżniającą się najwyższą jakością wykonania. Starannie dobrane materiały zapewniają trwałość. Precyzja oraz zastosowanie sprawdzonych funkcji gwarantują doskonałą zabawę. Zabawka działa na baterie (dołączone w zestawie).

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

My Baby Unicorn jest produktem bezpiecznym dla dzieci. Przy jego produkcji szczególną uwagę zwrócono na zapewnienie najmłodszym użytkownikom pełnego bezpieczeństwa, co potwierdzają certyfikaty zgodności z europejskimi normami.

Wygląd

Wygląd

Uroczy My Baby Unicorn utrzymany został w pastelowych odcieniach. Jego duże, brokatowe oczy sprawiają, że dziecko od razu obdarzy go uczuciem. W zestawie znajduje się butelka do karmienia, grzebień, spinki, obroża z zawieszką, naklejki, a także skrzydła i certyfikat adopcji. 

Kucyk staje się magicznym jednorożcem

Interaktywny pluszowy kucyk, który zmienia się w uroczego jednorożca. Jego róg rośnie w 3 poziomach, ale tylko wtedy gdy odpowiednio się nim zajmiesz. Kucyka trzeba głaskać i karmić tęczowym mlekiem, a on odwdzięczy się wydawaniem magicznych dźwięków.

Zamień kucyka w pięknego jednorożca.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się
TM TOYS logo

Gdzie nas znaleźć

Kontakt

ul. Zbożowa 4, wejście B, IIp.
70-653 Szczecin
NIP: 851-10-21-941

tel. +48 91 43 111 50
e-mail: biuro@tmtoys.pl