< wróć

Nieleniwy leniwiec

Slowy to uroczy interaktywny pluszak, dostępny w dwóch kolorach: różowym lub turkusowym. Zwariowany i zabawny leniwiec powtarza usłyszane dźwięki oraz pełne zdania, obraca się, toczy, śmieje, a dzięki zagiętym ramion można zawiesić go w dowolnym miejscu. Fikanie koziołków razem z wesołym leniwcem to też wspaniała zabawa. Slowy ma niesamowita moc - rozśmiesza nawet wyjątkowo pochmurną buzię.

Zobacz listę sklepów

Główne zalety marki

Jakość

Jakość

Najwyższa jakość wyselekcjonowanych materiałów to gwarancja niezawodności działania zabawek. Zabawka Slowy to propozycja dla tych, którzy zwracają szczególną uwagę na płynność mechanizmów, prostotę użytkowania a przede wszystkim na doskonałą zabawę. Zabawka działa na baterie (dołączone w zestawie).

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Plusz, stanowiący warstwę wierzchnią zabawek Slowy, jest produktem nieuczulającym oraz zachowującym swój idealny kształt mimo użytkowania. Nie zawiera szkodliwych substancji oraz ostro zakończonych elementów, co gwarantuje w pełni bezpieczną zabawę.

Wygląd

Wygląd

Leniwiec Slowy jest maskotką wiszącą, poruszającą się oraz wydającą dźwięki, w dwóch kolorach do wyboru (turkus i róż). Posiada aż dziesięć funkcji, stworzonych do rozbawiania i umilania zabawy nie tylko najmłodszym.

Figluj z nami!

Posiada aż 10 różnych funkcji w tym m.in.:

  • Wydaje zabawne dźwięki
  • Toczy się
  • powtarza i reaguje na dźwięki
  • śmieje się
  • obraca
  • posiada w ramionach punkty zgięcia
Figluj z nami!

Złap mnie za ręce i zobacz jak się kręcę!

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się
TM TOYS logo

Gdzie nas znaleźć

Kontakt

ul. Zbożowa 4, wejście B, IIp.
70-653 Szczecin
NIP: 851-10-21-941

tel. +48 91 43 111 50
e-mail: biuro@tmtoys.pl