Gra wspierająca rozwój intelektualny Twojego dziecka

Gry planszowe od lat stanowią świetny sposób na przyjemne spędzanie czasu z bliskimi. Warto pamiętać, że niosą ze sobą jeszcze jedną istotną wartość, jaką jest pomoc dziecku w rozwijaniu pozytywnych cech i nowych umiejętności. Zaliczamy do nich między innymi zdolność logicznego myślenia, którą malec wykreuje grając w wyjątkową grę planszową Logicross. Stanowi ona zbiór logicznych zagadek o różnych poziomach zaawansowania, stawiających małego gracza przed zadaniem przeprowadzenia przez rzekę barwnych zwierząt – kolejno ten sam gatunek oraz kolor. By to osiągnąć będzie musiał wykazać się logicznym rozumowaniem.


Zalety gry Logicross

Wygląd

W opakowaniu Logicross znajduje się zestaw precyzyjnie wykonanych 16 kolorowych zwierzątek, równie barwna plansza do gry, książeczka z 60 łamigłówkami i rozwiązaniami oraz instrukcja użytkowania. Teoretycznie dedykuje się ją jednemu graczowi, jednak ze względu na specyfikę zadań, malcowi mogą towarzyszyć wszystkie osoby, które poczują się zachęcone do zabawy i odkrycia sposobów na rozwikłanie łamigłówek.

Jakość

Producent gry, TM Toys, zadbał o to, by Logicross powstała w oparciu o najwyższe standardy, dlatego do jej stworzenia wykorzystano wyłącznie wysokojakościowe tworzywa i nietoksyczne farby. Jej bogata kolorystyka oraz ciekawe kształty zachwycą nawet najbardziej wymagające dzieci umożliwiając im doskonałą, pełną wartości zabawę!

Bezpieczeństwo

Logicross jest też całkowicie bezpieczna. To bardzo ważne, ponieważ jest przeznaczona dla malców już od 5 roku życia. Spełnia ścisłe normy dotyczące produkcji zabawek w Polsce, dzięki czemu jest nie tylko wyjątkowo solidna, lecz co najważniejsze - godna zaufania dzieci i rodziców!

Niesamowity świat logiki

Pomóż zwierzętom przejść na drugą stronę rzeki i rozwijaj logiczne myślenie podczas zabawy! Logicross to genialna gra planszowa, polegająca na rozwiązywaniu coraz to trudniejszych łamigłówek. Psy, krowy, owce i koguty powinny przekroczyć rzekę w odpowiedniej kolejności, tak aby kolejno przechodzące zwierzęta były tego samego gatunku lub koloru. Dołączona do gry książeczka, zawiera 60 łamigłówek, o różnym stopniu trudności, dzięki czemu każda kolejna rozgrywka jest ciekawsza od poprzedniej! Zmierz się z wyzwaniem i przeprowadź bezpiecznie wszystkie zwierzątka na drugą stronę rzeczki, ucząc się jednocześnie logicznego myślenia.


Gimnastyka dla umysłu!

Logicross otrzymała wiele wyróżnień i nagród za jedną z najlepszych pozycji gier planszowych dla dzieci.Copyright All Rights Reserved © 2023 TM Toys