NOWOŚCI

15.09.2023


BFF OD CRY BABIES - SERIA 2

bff

Poznajcie zupełnie nowe laleczki z serii BFF od Cry Babies! Już teraz dostępne są pojedyncze laleczki (Ella, Lala, Daisy, Bruny, Hannah i Jassy), dwupak Coney&Sydney bądź zestaw Dreamy&Rym z magicznym jednorożcem. W każdym opakowaniu znajdziecie niespodzianki do stylizacji lalek oraz wyjątkowe, modne akcesoria.

bff

bff

bff

Zabawki przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia.


13.09.2023


GECKO RUN

geckorun

Zestawy konstrukcyjne GECKO RUN to nowość w ofercie TM Toys. Mali konstruktorzy tworzą tory grawitacyjne dla kulek korzystając ze swojej wyobraźni lub podpowiedzi zawartych w bogato ilustrowanej instrukcji. Tory przyczepia się za pomocą niepozostawiających śladów podkładek do gładkich, pionowych powierzchni, jak szyby, fronty szaf lub płytki. Zabawa dosłownie i w przenośni przeniosła się na wyższy poziom.

mm

mm

mm

W ofercie znajduje się 1 Zestaw startowy i 2 zestawy uzupełniające: Pętla i Trampolina. Zestawy przeznaczone są dla dzieci od 8. roku życia.


5.09.2023


MAGIC MIXIES – LAMPA DŻINA

mm

Prawdziwa magia powróciła w formie Magicznej Lampy Dżina od Magic Mixies - producenta bestsellerowych kociołków! Aby uwolnić Dżina Mixie należy wykonać sekwencję ruchów i zaklęć, którą wieńczy pojawienie się magicznej mgły, z której wyłania się Dżin. Interaktywny Magic Mixie i Magiczna Lampa Dżina razem mają ponad 60 różnych światełek, dźwięków i reakcji!

mm

mm

mm

Dostępne są 2 warianty kolorystyczne lamp: NIEBIESKI i RÓŻOWY. Zabawki przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia.


29.08.2023


HEY CLAY - PUCHATE ZWIERZAKI

mm

Nowe Puchate Zwierzaki domowe od HEY CLAY zachęcają do wspólnej zabawy! Do ulepienia są 2 kotki, piesek, króliczek, myszka i świnka morska! W zestawie jest 15 pojemników z dziesięcioma kolorami masy, 2 narzędzia do rzeźbienia i kod QR do aplikacji gdzie znajdują się instrukcje, jak ulepić każdego zwierzaka. Po zakończeniu lepienia, masa wysycha w ciągu 24 godzin, a Ty zyskujesz nową zabawkę!

mm

mm

mm

Zabawki przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia.


25.08.2023


HEY CLAY - SERIA MOTORS

hc

Ruszaj w podróż z najnowszymi autami od HEY CLAY! Do naszej oferty właśnie wjechały (dosłownie i w przenośni) nowe zestawy HEY CLAY MOTORS - ECO CARS (EKO AUTA) i HAPPY CARS (WESOŁE AUTA) - idealne dla miłośników samochodów! Ulep autko i zaczekaj, aż masa stwardnieje - zyskasz zupełnie nową zabawkę!

hc

W zestawie WESOŁE AUTA znajdują się aż 3 modele do ulepienia: Ray, Quandro lub Bubbler. Zestaw zawiera: 3 podwozia z kółeczkami, 6 pojemników z 6 kolorami, arkusz z naklejkami, kod QR do aplikacji z instrukcją formowania masy.

hc

Samochodziki z zestawu EKO AUTA są zasilane alternatywnymi źródłami energii: prądem, wodą i tlenem. Wybierz jedno z trzech Eko Aut: Oxy, Hydro lub Ion. Zestaw zawiera: 3 podwozia z kółeczkami, 6 pojemników z 6 kolorami, arkusz z naklejkami, kod QR do aplikacji z instrukcją formowania masy.

Zestawy przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia.


17.08.2023


PUZZLE - WASGIJ I JAN VAN HAASTEREN

hc

Od dzisiaj mamy prawdziwą gratkę dla starszych miłośników puzzli 1000-elementowych! Puzzle Wasgij i Jan van Haasteren odbiegają od stereotypu klasycznych układanek. Jedne skłaniają do używania wyobraźni podczas układania, drugie, z powodu ilości detali, wymagają absolutnego skupienia podczas zabawy.

puzzle

WASGIJ to uzależniająca, wyjątkowa marka puzzli, w której trzeba użyć swojej wyobraźni, aby ułożyć „rozwiązanie”. Czasem układamy to, co widzą postacie na obrazku, a czasem to, co wydarzy się za chwilę. Dostępnych jest 14 różnych zestawów puzzli Wasgij.

puzzle

Puzzle JAN VAN HAASTEREN to seria przygodowa, w której główne role grają znajome postacie w otoczeniu pełnym absurdalnych detali. Dostępnych jest 19 różnych zestawów puzzli Jan van Haasteren.

Zestawy rekomendowane są od 12 roku życia.


17.08.2023


BLUEY - NOWE ZESTAWY

hc

Odtwarzaj ulubione sceny z uwielbianego przez dzieci serialu animowanego BLUEY dzięki nowym zestawom figurek z ruchomymi częściami ciała i ciekawymi akcesoriami! Zacznij przygodę z BLUEY kompletując ulubionych bohaterów w 1-pakach (POCZĄTEK ZABAWY), 2-pakach (ZABAWA W FOTOGRAFA, WIZYTA U LEKARZA, EKSKLUZYWNA RESTAURACJA), albo kompletnych zestawach (JAZDA NA HULAJNODZE, JEDNOROŻEC). Lubisz podróże? Świetnie! Zestaw PRZYCZEPA KEMPINGOWA z pewnością spełni Twoje oczekiwania z nawiązką!

bluey

ZABAWA W FOTOGRAFA

bluey

WIZYTA U LEKARZA

bluey

EKSKLUZYWNA RESTAURACJA

bluey

JAZDA NA HULAJNODZE

bluey

JEDNOROŻEC

bluey

PRZYCZEPA KEMPINGOWA
Zestaw zawiera: 1 x przyczepa kempingowa, 1 x figurka Jean Luc, 1 x ognisko, 1 x pianki na patyku, 1 x stół, 2 x krzesło, 1 x arkusz naklejek

Zestawy przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia.


Copyright All Rights Reserved © 2023 TM Toys

DO GÓRY