Party&Co

PARTY&CO to 3 wspaniałe, wciągające gry, zróżnicowane pod względem wieku graczy, nie wymagające baterii. Aby wygrać, należy poruszać się pionkiem w kierunku mety, ale by się tam dostać, trzeba wykonywać różne zadania. Nigdy nie wiadomo, na co się trafi – pokazywanie, odpowiadanie na pytania, rysowanie, a może jeszcze coś innego? Rozpocznij grę, a nie będziesz mógł przestać grać... lub się śmiać.


JUM0428 PARTY & CO.™ ORIGINAL

To imprezowa gra towarzyska! Z nią każde spotkanie towarzyskie czy wieczór gier zamieni się w szaloną zabawę pełną śmiechu. Łączy najlepsze cechy najprzyjemniejszych gier planszowych. Jej celem jest poruszanie się po planszy i wykonanie 5 różnych typów zadań, każde w ciągu 30 sekund. Teraz dostępna z 2000 nowych zadań i pytań. Rozpocznij grę, a nie będziesz mógł przestać grać... lub się śmiać. Czeka Cię 5 typów zadań: pytania, naśladowanie, zakazane słowa, "na trzy cztery" oraz rysowanie - nidgy nie wiesz, na co trafisz! Zawartość gry: 400 kart (=2000 zadań i i pytań), 4 pionki w kształcie gramofonów, 20 płyt z punktami, 1 plansza do gry, 1 30-sekundowa klepsydra, 1 notatnik do rysowania, 1 ołówek, 1 kostka do gry, zasady gry. Gra dla 3 do 12 osób w wieku 14+, jedna rozgrywka trwa ok 45 minut.
JUM0429 PARTY & CO.™ FAMILY

To super zabawa dla całej rodziny!
Spędź fantastyczny czas z tą nową grą familijną. Naśladuj, rysuj, przybieraj szalone pozy, odpowiadaj na ciekawe pytania i mierz się z nieoczekiwanymi utrudnieniami. 2 długości czasu gry i 900 zadań dla każdej grupy wiekowej - czekają Cię godziny wspaniałej zabawy! Zawartość pudełka: dwustronna plansza do gry, 300 kart (150 dla dzieci i 150 dla dorosłych), 3 kostki Partycubes, dwustronna plansza Partyboard, zmywalny flamaster, 2 klepsydry, 3 pionki, kostka do gry, 12 kart utrudnień, zasady gry. Gra dla 3 do 15 osób w wieku 8+, jedna rozgrywka trwa od 25 do 50 minut.
JUM0430 PARTY & CO.™ JUNIOR

To błyskotliwa, wyjątkowa i zabawna gra! Została zaprojektowana specjalnie z myślą o dzieciach w wieku od 8 do 12 lat. Zadania i pytania o dwóch poziomach trudności dostosowanych do wieku graczy zostały opracowane przez zespół nauczycieli i dydaktyków. Ty i Twój zespół będziecie poddani zabawnym wyzwaniom, a Waszym zadaniem będzie dotarcie do mety i wygrana. Czeka Cię 5 rodzajów prześmiesznych zadań: rysowanie, naśladowanie, czytanie z ruchu warg, definicje i pytania. Zawartość pudełka: 112 kart (ponad 1000 zadań i pytań), jedna plansza, jedna kostka i 4 pionki, jedna klepsydra, jedna tablica, jeden zmazywalny flamaster, zasady gry. Gra dla 4 do 12 osób w wieku 8+, jedna rozgrywka trwa ok 40 minut.Copyright All Rights Reserved © 2023 TM Toys