Interaktywne pieski!

Interaktywne pieski Bruno i Meggy to idealna propozycja dla każdego dziecka marzącego o psim przyjacielu. Zachowują się jak prawdziwe psy: chodzą, ruszają głową, potrafią lizać, siadać, machać ogonkiem, a nawet podać łapę! Każdy ruch aktywowany jest poprzez czujniki umieszczone w różnych miejscach na zabawce - na głowie, plecach oraz przy uszach. Ale to nie wszystko! Pieski potrafią także szczekać, zachęcając do zabawy, skomleć, gdy są smutne, lub czegoś się boją, oraz wzdychać, kiedy zmęczy je zbyt długa aktywność. Swoją miłość okazują głośnym lizaniem!


Dużą zaletą tej zabawki są niezwykle cichy mechanizm, dzięki któremu się porusza oraz łatwość obsługi nawet przez młodsze dzieci. Wszystkie te cechy sprawiają, że Meggy i Bruno doskonale nadają się na pierwszego czworonoga dla Waszego dziecka. Dzięki nim pokażesz dziecku podstawy opieki nad zwierzętami, rozwiniesz w nim empatię i wrażliwość. Co więcej, atrakcyjne, duże opakowanie z okienkiem powoduje, że pieski są idealnym pomysłem na prezent.

Bruno

Ten brązowy kundelek ma niezwykle mądre, brązowe oczka i brązowy nosek, którym wywęszy każdy psi przysmaczek. Jego futerko jest bardzo mięciutkie, zachęcające do przytulania. Jak przystało na porządnego psiego gentelmana, Bruno na szyi nosi niebieską bandanę w białe kosteczki i odciski łapek.


Meggy

Meggy to beżowy labrador z jasnobrązową łatą na uszku i ogonku. Jej futerko jest bardzo mięciutkie, zachęcające do przytulania. Tak jak każda psia ślicznotka Meggy ma na prawym uszku niebieską, stylową kokardę.


Copyright All Rights Reserved © 2023 TM Toys