Obudź w dziecku duszę artysty

Nauka rysowania może być wspaniałą zabawą. Projektor Smart Sketcher powstał po to, aby ułatwić najmłodszym (i nie tylko) opanowanie sztuki rysunku. Jest to urządzenie, które pozwala odkryć i rozwijać w dziecku jeden z podstawowych talentów plastycznych. Pozwala również na długie godziny relaksującej zabawy, wystarczy wybrać tematykę oraz stopień trudności rysunku. Ołówki, kredki arkusze papieru oraz ramki będą niezbędne. Dzięki Smart Sketcher można wyświetlić jeden z pięćdziesięciu wzorów zapisanych w bazie projektora. Natomiast przy pomocy darmowej aplikacji i Bluetooth można przekonwertować dowolnie wybrany obraz lub zdjęcie na szkic, co daje nieskończoną ilość twórczych możliwości!


Główne zalety marki

Wygląd

To urządzenie o nowoczesnym wyglądzie, które doskonale prezentujące się w dziecięcym pokoju. Pastelowa kolorystyka, stabilna podstawa z elementem przytrzymującym kartkę, tworzą wspaniały efekt wizualny.

Jakość

Smart Sketcher jest urządzeniem prezentującym najwyższą jakość wykonania, które procentuje niezawodnym działaniem. Jego wartość potwierdzają liczne międzynarodowe nagrody oraz wyróżnienia w konkursach branży toys.

Bezpieczeństwo

Materiały, z którego wykonano Projekto Smart Sketcher zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Uruchomienie urządzenia (szczególnie na początku) wymaga pomocy osoby dorosłej.

Ćwicz rękę, rysuj piękniej!

Sprawdź, jakie możliwości kryją się za Projektorem Smart Sketcher. Nie trzeba będzie już zachęcać dzieci do rysowania!


Jak działa projektor smART sketcher?

Należy pobrać bezpłatną aplikację z App Store lub Google Play.
W aplikacji wybrać zdjęcie ze swojego urządzenia lub użyć bazy obrazków i liter z aplikacji. Pod projektor należy podłożyć kartkę, odrysować wyświetlony rysunek lub zdjęcie. Rysunek jest gotowy!


Narysuj swój własny projekt. Jak to działa?

Zrobić zdjęcie lub wybrać fotografię zapisaną w galerii. Następnie dostosować szkic przy pomocy filtra w aplikacji. Teraz już wystarczy tylko podłożyć kartkę i rozpocząć szkicowanie, podążając za wyświetlonymi liniami.


Smart Sketcher - SSP176


Copyright All Rights Reserved © 2023 TM Toys